Handpan shop

Ahoj budoucí handpanisto, chceš si pořídit handpan a nevíš jak na to? Je pro tebe priorita krásný zvuk a můžeš investovat 40-50.000 Kč? Chceš za svoje peníze pořídit kvalitní nástroj a nelitovat investice? Pak čti dále.

Svět handpanů, nadpozemsky znějících hudebních nástrojů, mě naprosto očaroval a sám sebe označuji za handpan fanatika. Studoval jsem několik let lidovou školu umění, hra na bicí nástroje. Rytmika mě vždy bavila a baví a miluji krásné melodie a zvuk klavíru. Handpan kombinuje rytmiku i melodie a je tak dokonalým nástrojem pro vyjádření pocitů a nálad. Mým koníčkem je testování handpanů různých výrobců a vlastním několik špičkových nástrojů v různých laděních.

Protože je handpan finančně náročnější hudební nástroj a většinou vyráběný na zakázku, je tak problém obchodníků mít kvalitní handpany přímo skladem. Nástroje jsou většinou prodávané podle videa přes internet a na objednávku. Čekací listiny jsou 2 měsíce a více.

Nabízím zájemcům o mystický handpan handpan službu. Můžeš si zahrát na všechny moje koncertní handpany, které mám v různých laděních, pokud se zúčastníš handpan kurzu / workshopu. Následně, v případě zájmu, si můžeš vybraný handpan hned odnést, nebo ti nechám vyrobit stejný na zakázku od mistrů svého oboru.

V případě zájmu, mě kontaktuj.

Související obrázky: