VÁNOČNÍ AKCE: NEO HANDPAN D3 kurd 9+1 – GOLDEN + HARDCASE A KURZ ZDARMA

Stav: SKLADEM

Cena: 44.900 Kč – VÁNOČNÍ AKCE: při zakoupení NEO handpanu získáte: HARDCASE S KAPSAMI NEO ( OCHRANNÝ OBAL NA ZÁDA ) V HODNOTĚ 5.500 KČ + vstup na workshop v hodnotě 1.990 Kč ZDARMA )

Ladění: D3 KURD – noty: 9+1 – D3 / A BB C D E F G A C

Frekvence: 440 Hz

Materiál: Ember Steel Ayasa – GOLDEN

Hrana: Chránič hran

Průměr: 53 cm

Váha: cca 4,2 kg

Výrobce – handpan maker: Jiří Káš – NEO handpan – Česká republika – www.neo-handpan.cz.

Druhá generace NEO handpanů neustále posouvá hranice možného a nastavuje vysoký standard v řemeslném zpracování i zvukovém projevu. Precizně opracovaný handpan budete chtít neustále hladit a minimální zakřivení notových polí rozezní handpany tak, až se vám zamotá hlava. Křištálově čistý pronikavý zvuk s dlouhým sustainem vás přenese do jiných dimenzí, kde se budete moci vznášet na vlnách krásna a okouzlení. NEO handpan očistí vaši mysl a osvobodí vás od starostí všedních dnů MATRIXU.

Handpan D3 Kurd je vyroben z uhlíkové oceli Aysa, která patří mezi nejlepší ocele na světě a je přímo určená k výrobě handpanů. Nerezová ocel zaručuje dlouhou životnost handpanu. Logo NEO podtrhává čistý design handpanu a je pečetí kvality řady professional. Hrany jsou opatřené chráničem hran, který eliminuje poškození při nárazu handpanu, třeba o zeď.

VÁNOČNÍ AKCE: HARDCASE NEO ZDARMA