Proč koupit NEO handpan?

V roce 2018 se započala moje cesta do světa handpanů a od té doby proteklo v řekách spoustu vody. Od roku 2021 se handpanům věnuji každý den na plný úvazek, studuji hru hráčů a jejich technik. Dále studuji výrobní procesy a komunikuji s lidmi z celého světa a nabírám zkušenosti z výroby. Navštívil jsem několikrát výrobce v zahraničí ( viz. článek Návštěva u handpanmakera ), kde jsem nabral cenné zkušenosti z výrobního procesu handpanů. Na základě letitých studií jsem začal vyrábět handpany pod značkou NEO handpan. Pracuji se špičkovými materiály a tvořím handpany v nejvyšší možné kvalitě. Značka NEO handpan během své krátké působnosti nadchla i profesionální muzikanty a V.I.P. osobnosti ( Varhan Orchestrovič Bauer, Jaro Slávik, Matěj Ruppert ).

Proč jsou NEO handpany tou správnou volbou?

  • LÁSKA A NADŠENÍ: NEO handpany jsou od prvopočátku tvořeny s láskou a nadšením. Do každého NEO handpanu je vkládané moje srdce a celá osobnost.
  • NOTY – ROZLOŽENÍ: Každá nota má svoje místo a správnou polohu, aby nevznikaly rušivé vibrace nebo disharmonie.
  • DŮLKY: Každý důlek je do kovu vyroben s maximální citlivostí k použitému materiálu.
  • DINGY: Dvojité dingy ( ding – horní důlek na nejhlubší notě ) jsou na výrobu velice náročné a proto jsou většinou standardem špičkových makerů, od druhé generace je i toto mým standardem, umím však i trojité. NEO HANDPAN S ČÍSLEM 14 ODSTARTOVAL DRUHOU GENERACI, NEO handpan s číslem 15 je s trojitým dingem a byl vytvořen pro Jaro Slávika jako limitovaná edice.
  • NOTA A JEJÍ HRANICE: Každá nota a její hranice je do jemného detailu opracovaná s velkou opatrností, aby nebylo narušené okolí noty.
  • DESIGN: Opracování okolí not je hlavním faktorem ovlivňující zvukový projev, stabilitu noty a design handpanu, proto kladu vysoký důraz na toto opracování a vytvářím handpany v maximální hladkosti.
  • ZVUK: Propracovaná technika ladění, dává NEO handpanům krásně čistý zvonivý zvuk, který vás přenese do jiného světa a nedovolí vám přestat hrát.
  • ZKUŠENOST: Tisíce hodin vytrvalé práce, statisíce úderů kladivem, zkoumání, testování, experimentování, zkažené a vyhozené materiály, probdělé noci, předávání zkušeností s jinými makery a investované finanční prostředky do profesionálního vybavení a materiálu dodávají NEO handpanům nejvyšší možnou kvalitu ve světě handpanů.
  • SERVIS: Oprava poškození nebo jen doladění NEO handpanů je samozřejmostí.

Celý proces výroby NEO handpanů obsahuje desítky sofistikovaných kroků a postupů, které je potřeba precizně udělat a zvládnout. Výsledkem je magický, fascinující, luxusní a léčivý nástroj.

KŘÁŠŤÁLOVÝ ZVUK, DESIGN, DUŠE I OSOBNOST, TO JE NEO HANDPAN.

JIŘÍ KÁŠ – Handpan.cz – www.handpanista.cz – www.neo-handpan.cz – www.handpan-kurz.czwww.magicpan.cz , www.handpan-vyroba.cz

Související obrázky: